logo

Dantų tiesinimas kapomis

Dantų tiesinimas ir sąkandžio gydymas išdygus nuolatiniams dantims ilgus dešimtmečius buvo siejamas  tik su breketais.  Džiaugiamės galėdami pasiūlyti visiškai skirtingą, naują technologiją. Dantų kapos (ang. aligners) yra puiki šiuolaikinė nuimamų aparatų metodika, kurios pagalba galima išlyginti dantis ir gydyti sąkandį.

Gydytojui ortodontui  kompiuterinės vizualizacijos pagalba sudarius gydymo planą, laboratorija pagamina seriją absoliučiai individualių kapų, kurias pacientas keičia kas 12-16 dienų, kol įvyksta visi suplanuoti dantų judesiai.

Kapos skaidrios, todėl beveik NEMATOMOS, tad yra praktiškos Jūsų kasdieniame gyvenime. Jos trumpam NUIMAMOS, todėl gydantis jomis dantų valymas nesukelia ypatingų problemų. Šios lengvos, tvirtos kapos nesukelia alergijų, todėl yra geras pasirinkimas alergiją metalų lydiniams turintiems pacientams.

             

Mokslo pažangos dėka kapomis galima gydyti ne tik nežymų dantų susigrūdimą, bet ir sunkias ortodontines anomalijas. Kai kurioms ortodontinėms patologijoms ar būklėms gydyti kapos turi būti pirmasis pasirinkimas, nes dantų judesiai  ir jiems tenkanti jėga yra patikimiau kontroliuojama nei  gydant breketų sistemomis. Kuri metodika Jūsų ortodontinei anomalijai gydyti yra labiau tinkama - kapos ar breketai, teiraukitės savo ortodonto.

 

                            

SUSISIEKITE

Taikos pr. 12, Klaipėda
Tel.: 8 46 210095
Mob.: +370 655 26661
info@breketai.lt
Darbo laikas:
I - IV: 9:00 — 19:00
V: 9:00 — 18:00

2019 © UAB "Klaipėdos ortodontijos centras". Visos teisės saugomos.

Sprendimas: webmod